• Na rozpoczęcie sezonu kulturalnego MOK zaprasza na koncert śpiewającej rodziny Kaczmarków.

  Rodzina śpiewa utwory z najbardziej znanych i lubianych operetek oraz musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzykę włoską, hiszpańską, filmową i pieśni patriotyczne. Wystąpią w Pabianicach w piątek, 16 września, o godz. 19.00.

  Śpiewającą Rodzinę Kaczmarków tworzą:

  Iwona Kaczmarek sopran/mama. Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Debiutowała na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi w 2007 roku, kreując partię Aidy w operze „Aida” G. Verdiego i partię Halki w operze „Halka” St. Moniuszki. W swoim repertuarze posiada także partię Leonory z op. „Trubadur” G. Verdiego, Toski w op. „Tosca” G. Pucciniego. Poza tym doskonale czuje się także w repertuarze operetkowym i musicalowym. Chętnie wykonuje piosenki zarówno polskich, jak i światowych wykonawców.

  Tata Piotr Kaczmarek tenor. Były pierwszy tenor Teatru Muzycznego w Łodzi, przez wiele sezonów pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Współpracuje z teatrami w całej Polsce, jak i poza jej granicami.

  Wojciech Kaczmarek – baryton/syn. Doskonale wykonuje utwory zarówno klasyczne, jak i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewania. Razem z młodszym bratem Adamem nagrał dwie płyty w 2017 roku: „Marzenia się spełniają” i „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

  Adam Kaczmarek – baryton/syn. Debiutował na scenie już jako 6-latek. Swój pierwszy poważny koncert z towarzyszeniem orkiestry kameralnej zaśpiewał, mając zaledwie 11 lat. Wówczas publiczność jednogłośnie okrzyknęła go polskim Robertino Lorettim. Ma za sobą kilkaset koncertów.

  Bilety na koncert (po 70 zł) do kupienia na Kup.Bilecik.pl

  Udostępnij