• Kostrzyn nad Odrą był gospodarzem 25. ogólnopolskich igrzysk LZS, w których rewelacyjnie zaprezentowało się pięciu zapaśników PTC. Podopieczni trenera Jakuba Pietrzaka nie zawiedli i każdy z nich stanął na podium.

W kategorii 87 kg złoty medal zdobył Miłosz Domagała. Srebro wywalczył Wiktor Powalski w kategorii 63 kg. W bardzo mocnej kategorii 80 kg „fioletowi” przywieźli do Pabianic dwa krążki – Jakub Makowski srebro, a Artur Pik – brąz. Piątym medalistą był Szymon Pusz w kategorii 72 kg.

W punktacji drużynowej PTC Pabianice uplasowało się na IV miejscu w kraju, natomiast miłą niespodzianką było zdobycie I miejsca w Polsce przez województwo łódzkie. Do tego właśnie sukcesu dołożyli się pabianiczanie.

Ogromne gratulacje dla naszych zawodników.

– Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników – powiedział trener Jakub Pietrzak. – Wracamy do treningów, poprawiamy błędy, zdobywamy doświadczenie, ciężko trenujemy i przygotowujemy się do kolejnych zawodów.