• Od 12 do 14 listopada Józefosław gościł badmintonistów na Super Grand Prix młodzików.

W tak wysokiej rangi turnieju, gdzie grupy ustalane są według rozstawienia na listach klasyfikacyjnych, brało udział czworo zawodników pabianickiego UKS Korona: Anna Ciężka, Agnieszka Kopka, Filip Mikołajczyk i Szymon Gwiazda. Wywalczyli trzy brązowe medale.

Anna Ciężka i Filip Mikołajczyk w grze mieszanej. Ania w grze podwójnej z Patrycją Ulanowską (UKS Olimpionik Lipiany) uplasowała się na miejscu 8. Drugi brązowy krążek zdobył Filip Mikołajczyk w grze mieszanej z Anią Ciężką. Filip w grze pojedynczej uplasował się na 16. miejscu.

Trzecim brązowym medalistą został Szymon Gwiazda w grze podwójnej z Jakubem Mazurkiem (UKS Dwójka Wesoła). W grze pojedynczej Szymon uplasował się tuż poza podium (4. miejsce).

Czwarta reprezentantka Korony Agnieszka Kopka w grze mieszanej z Marcinem Dymowskim (UKS Przemysł Poznań) zajęła 6. miejsce.

Podziękowania za wsparcie przy kortach należą się trenerowi Michałowi Kikosickiemu.