• Dzisiaj, 25 listopada, w Zespole Szkół nr 3 odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców w XII edycji powiatowego konkursu wiedzy o zawodach „TWÓJ ZAWÓD – TWOJA KARIERA”.

  Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu pabianickiego. Zgłoszono 38 prac uczniów z 6 szkół (4 podstawowe i 2 ponadgimnazjalne). Opiekunami było 8 nauczycieli.

  Jury (Dorota Pędziwiatr z Cechu Rzemiosł Różnych, Ewa Balcerska-Bonczał z Powiatowego Urzędu Pracy, Anna Gaweł z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Beata Zakrzewska z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łodzi) oceniło nadesłane prace i wybrało laureatów. Dyplomy i nagrody uczniom wręczała wicestarosta Gabriela Wenne-Błażyńska.

  Nagrodzeni:

  Szkoły podstawowe

  Wyróżnienie – Nikola Śmiałkowska, SP nr 17, zawód: architekt wnętrz

  III miejsce – Amelia Karbownik, SP nr 17, zawód: stewardessa

  II miejsce – Karina Urbańska, SP 3, zawód: cukiernik

  I miejsce – Kuba Majchrzycki, SP nr 9, zawód: kierowca autobusu

  Szkoły ponadpodstawowe

  Wyróżnienie – Paulina Ambroziak, ZS nr 3, zawód: barista

  III miejsce – Filip Uszałowicz, ZS nr 2, zawód: ślusarz

  II miejsce – Otylia Olkusz, ZS nr 3, zawód: konduktor

  I miejsce – Karolina Stępień, ZS nr 3, zawód: krawcowa

  Nagroda Specjalna Cechu Rzemiosł Różnych za prezentację zawodu rzemieślniczego – Karolina Stępień, ZS nr 3, zawód: krawcowa.

  Konkurs organizowany jest pod patronatem starosty przy współudziale Powiatowego Urzędu Pracy, Cechu Rzemiosł Różnych, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pabianicach oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łodzi.

  foto: starostwo

  Udostępnij