• Będzie to jedyna okazja do obejrzenia dwóch tytułów na wielkim ekranie oraz przedpremierowo mega hitu „Terrifier 2. Masakra w święta”.

  1. OBŁĄKANA (Bed Rest)

  Reżyseria: Lori Evans Taylor
  Obsada:

  • Guy Burnet („Łowca głów”, „Pitch Perfect 3”, „Profesjonalista”)

  • Melissa Barrera („Krzyk”, „Carmen”, „Oddychaj” – serial)

  • Kristen Harris („Nikt”, „Nocny łowca”, „Nagła śmierć”)

  Lęk trwa wiecznie.
  Julie i Daniel przeprowadzają się do nowego domu, by spokojnie oczekiwać na narodziny dziecka. Lekarz zaleca Julie pozostanie w łóżku do czasu porodu. Pozostawiona sama w domu codziennie na długie godziny, kobieta zaczyna doświadczać niepokojącej obecności. To co początkowo wydawało się halucynacją, nabiera coraz bardziej realnych i przerażających kształtów. Jednak Daniel i lekarze są przekonani, że to jedynie wytwór wyobraźni. Czy Julie zdąży ich przekonać zanim będzie za późno? A może to jednak obłęd?

  2. NARODZINY ZŁA (The LAIR, 2022)

  Kiedy pilotka Królewskich Sił Powietrznych, porucznik Kate Sinclair, zostaje zestrzelona nad Afganistanem, postanawia schronić się przed wrogiem w opuszczonym bunkrze. Szybko okazuje się, że podziemia kryją w sobie mnóstwo przerażających tajemnic. Hodowane tam przez lata monstrum budzi się i wyrusza na łowy, by zgładzić każdego kto stanie mu na drodze.

  3. Terrifier 2. Masakra w Święta

  Pokaz przedpremierowy dla osób kochających rozrywkę, która może przyprawić o palpitacje serca.
  To ostatnio najgoręcej dyskutowana produkcja rodem z USA.

  Czy film ma szansę stać się klasyką gatunku? Dlaczego widzowie w trakcie październikowych seansów w USA i w Wielkiej Brytanii mdleli, wymiotowali, albo potrzebowali natychmiastowej interwencji medycznej?

  Czy w Polsce będzie podobnie?

  Maniakalny zabójca klaun Art (w tej roli David Howard Thornton) wrócił, aby ponownie karmić się strachem swoich ofiar i budzić grozę. Jakiś czas temu reżyser wystosował specjalne oświadczenie do mediów.

  Z jednej strony, aby ostrzec widzów przed „Terrifier 2. Masakra w Święta”, a z drugiej – by przygotować ich na krwawą ucztę. Czytamy w nim, m. in., że: „ten film zawiera brutalne sceny przemocy.

  Widzowie o wrażliwych sercach i żołądkach powinni o tym pamiętać. Zostaliście ostrzeżeni”.

  Chociaż możemy się tylko domyślić prawdziwych intencji Damiena Leone, pewne jest to, że „Terrifier 2. Masakra w Święta”, nie jest propozycją dla widzów o słabych nerwach.

  To rasowy horror dla prawdziwych fanów gatunku. Dla nich to będzie nie lada gratka i wydarzenie, na które czekali od lat.

  Terrifier 2. Masakra w Święta w Pabianicach!

  Od kilku miesięcy w mediach społecznościowych aż wrze od dyskusji o „Terrifier 2. Masakra w Święta”. Fani horroru są zgodni, że sequel „Terrifiera” powinien przyćmić pełnometrażową produkcję z 2016 roku.

  Warto wspomnieć, że „Terrifier 2. Masakra w Święta” był jednym z najbardziej krwawych i brutalnych filmów, które wyemitowano na październikowym Splat!FilmFest w Londynie.

  Po zakończeniu festiwalu produkcja zebrała ponad 89% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes.

  Co warto zaznaczyć oryginalność filmu zauważają też krytycy. Sammy Gecsoyler z „The Guardian” napisał: “Trzymajcie mocno swoje nerwy i żołądek. Ta jatka jest zbyt dobra żeby zemdleć w trakcie oglądania.”

  Maraton rozpoczynamy o godz. 20:00
  Między seansami odbędą się 10min przerwy.
  Zakończenie przewidujemy ok. godz. 1:30

  Bilety w przedsprzedaży w cenie 29 zł, od 8 grudnia 35 zł.

  Udostępnij