• Zapisy on-line trwają do 18 stycznia. Podobnie jak w zeszłym roku, patronat nad wydarzeniem objął przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Rąkowski.

  Bieg rozpocznie się w dniu Finału, 29 stycznia, o godz. 10.00 na Lewitynie. Organizatorzy zapraszają wszystkich powyżej 16. roku życia (osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgodę rodzica).

  Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić zgłoszenie na stronie http://rajsportactive.pl/zapisy, wnieść opłatę wpisową w wysokości minimum 50 zł na eSkarbonkę https://eskarbonka.wosp.org.pl/fcrc7g i przesłać potwierdzenie przelewu na adres: bieg.pabianice.wosp@gmail.com.

  W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymują pakiet startowy, który zawiera: numer startowy, pomiar czasu, chip zwrotny do pomiaru czasu, medal okolicznościowy i wodę. Pakiety należy odebrać 28 stycznia w Centrum Handlowym „Tkalnia” w godz. 15.00 – 18.00.

  To nie koniec sportowych atrakcji przy 31. Finale. Dla pabianiczan szykujemy maraton zumby, turniej piłki nożnej czy morsowanie. Więcej szczegółów przekażemy wkrótce – zapowiada szef pabianickiego sztabu WOŚP Michał Pietrzak.

  Link do biegu na Facebooku: https://fb.me/e/2PfS5P0K4

  Pełen regulamin wydarzenia: https://docs.google.com/file/d/1mUbxeOnshNr-BdeWjzAzCnlkGwaj-1d2/edit?usp=docslist_api&filetype=msword

  Udostępnij