• News will be here
  • Pabianiccy biegacze wzięli udział w Nocnym Maratonie Pływackim. Z zawodów wrócili z pucharem.

W sobotę, 11 marca, w Zgierzu odbył się 8. SNG Nocny Maraton Pływacki – edycja (prawie) wiosenna. Każdy z zapisanych 33 uczestników miał 2 godziny na przepłynięcie jak najdłuższego dystansu. Wygrywał zawodnik, który w tym czasie pokonał najdłuższy dystans (najwięcej przepłyniętych basenów).

„O co biega” zdobyło puchar dla najliczniejszej drużyny, w skład której weszli:

Maciej Kilański – przepłynął dystans 7920 m (niespełna 317 basenów), co pozwoliło mu zająć 2. miejsce w klasyfikacji OPEN (podobnie jak na edycji jesiennej maratonu),

Pablo Kiel – pierwsze zawody pływackie ukończone na 12. miejscu w klasyfikacji OPEN z dystansem 6015 m,

Adam Głuszkiewicz – poprawił swój wynik z poprzedniej edycji maratonu i zajął 24. miejsce z dystansem 4740 m,