• reż. Zespół Kina Tomi
  PREMIERY
  „CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA”

  Najbardziej nowatorski i najlepszy film Scorsese od lat – opowieść o serii tajemniczych zaginięć członków bogatego plemienia Osagów mieszkających na obszarach złóż ropy naftowej w Oklahomie. Sprawą zaczyna się interesować nowo powstała agencja federalna FBI w tym agent J. Edgar Hoover.
  SPOSÓB NA DUCHA”
  Wypełniony przygodami, przezabawny film na podstawie kultowej opowieści autorstwa Oscara Wilde’a!
  Za reżyserię ponadczasowej i chwytającej za serce animacji, odpowiadają twórcy „Baranka Shauna” i „Zadziwiającego kota Maurycego” . Ta nawiedzona animacja, to idealna propozycja na Halloween dla całej rodziny!


  „CHŁOPI”
  Polski kandydat do Oscara
  Film został zrealizowany na podstawie malarstwa okresu Młodej Polski, które idealnie oddaje nastrój powieści. Na dużym ekranie pojawią się interpretacje dzieł takich artystów jak Józef Chełmoński, Ferdynand Ruszczyc czy Leon Wyczółkowski.


  „PSI PATROL: WIELKI FILM”
  W Mieście Przygód wylądował meteor, jak się okazuje jest to meteor pełen magii. A jego magia daje szczeniakom z Psiego patrolu supermoce- teraz staną się Kosmopieskami. To spełnienie marzeń, zwłaszcza dla malutkiej Skye.


  POWRÓT NA PROŚBĘ WIDZÓW
  „TEŚCIOWIE 2”

  Podczas jednego wieczoru mało się nie pozabijali – co wydarzy się w trakcie trzydniowego pobytu w nadmorskim hotelu? Teściowie znowu rozbawią do łez i zmuszą do refleksji. Kontynuacja komediowego hitu, który podbił serca zarówno widzów, jak i krytyków.


  PRZEDSPRZEDAŻ
  MARATON HALLOWEEN – PAKIET 1

  Piątek 27.11 godz. 22:00
  MARATON HALLOWEEN – PAKIET 2
  Wtorek 31.11 godz. 20:30
  TOMI DLA KOBIET
  Piątek 10.11 godz. 19:00

  Udostępnij