• Teatralny maraton w Teatrze Powszechnym w Łodzi

  W Teatrze Powszechnym w Łodzi Międzynarodowy Dzień Teatru potrwa aż… tydzień.

  Od 22 do 27 marca w repertuarze 12 przedstawień na dwóch scenach – francuska komedia „Replay”, trzy spektakle z kultową pomocą domową Nadią oraz komedia Juliusza Machulskiego. To będzie prawdziwy teatralny maraton! Bilety będzie można kupić w specjalnych, niższych cenach.

  Jestem szczęśliwa, że przez lata udało nam się zbudować z Widzami prawdziwą więź, poczucie bycia razem. Nawet w czasie remontu ulicy Legionów, kiedy dotarcie do naszego Teatru jest wyzwaniem, nasza Publiczność nie tylko nie „odkłada nas” na później, ale daje nam wyraźny sygnał wsparcia. W ostatnim roku odnotowaliśmy rekordową frekwencję i za to Państwu pięknie dziękuję – mówi Ewa Pilawska, dyrektorka Teatru Powszechnego w Łodzi.

  Chcemy wyrazić wdzięczność i ukłonić się za to, że odwiedzacie Państwo nas tak licznie, to dodaje nam skrzydeł. Zapraszam do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru w sposób wyjątkowy. Od 22 do 27 marca zagramy dla Państwa aż 12 przedstawień na dwóch scenach. Na Dużej Scenie zaprezentujemy trzy tytuły z kultową pomocą domową Nadią. Na Małej Scenie obejrzycie Państwo francuską komedię „Replay” oraz komedię Juliusza Machulskiego „Atrament. Wczoraj. Żyrafa” – zaprasza łodzian Ewa Pilawska.

  Teatr Powszechny łącznie przygotował ponad 3 tysiące biletów w specjalnej cenie (dwu- lub trzykrotnie niższej niż normalnie) – 30 złotych. Będzie można je kupić w kasie Teatru, online oraz w biletomacie w Galerii Łódzkiej od 28 lutego od godziny 9:00.

  Dzień Teatru – Tydzień Teatru:

  Duża Scena:

  22, 23 marca o 19:00: „Dobra zmiana”, scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski

  24, 25 marca o 19:00: Marc Camoletti, „Pomoc domowa”, reżyseria: Jakub Przebindowski

  26, 27 marca o 19:00: Marc Camoletti, „Pozory”, reżyseria: Jakub Przebindowski

  Mała Scena:

  22, 23 marca o 19:15: Juliusz Machulski, „Atrament. Wczoraj. Żyrafa”, reżyseria: Paweł Szkotak

  24 marca o 16:00: Juliusz Machulski, „Atrament. Wczoraj. Żyrafa”, reżyseria: Paweł Szkotak

  25, 26, 27 marca o 19:15: Flavia Coste, „Replay”, reżyseria: Magdalena Małecka-Wippich

  Kontakt do kasy biletowej Teatru: bilety@powszechny.pl, 42 633 50 36.

  Udostępnij