• News will be here
 • Harmonia Snu to pabianicka firma rodzinna z wieloletnim stażem. Meblami zajmują się od 20 lat. W swojej ofercie mają również materace relaksacyjne i medyczne.

  Harmonia Snu zmieniła adres na Warszawską 44/50 (budynek Pabii), by dzięki większemu lokalowi zaprezentować klientom meble tapicerowane najlepszych producentów, takich jak Wersal Meble i Benix. W sklepie znajdziecie także materace relaksacyjne i medyczne, np. firmy Hilding.

  Harmonia Snu ciągle się rozwija, wprowadzając do swojej oferty materace światowych marek, m.in. Serta (amerykański producent materacy hotelowych). Specjalizują się także w niezwykle modnych w ostatnim czasie ścianach tapicerowanych.

  Dodatkowo pabianicka firma oferuje stoły i krzesła najlepszych producentów w Polsce, np. Bomar czy Paged.

  Jaki materac wybrać?

  Nie można ukryć, że dopasowanie odpowiedniej twardości materaca jest kluczowe. Jeśli weźmiemy pod uwagę naszą wagę oraz potrzeby, są duże szanse, że wybierzemy taki materac, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Dopilnujmy jedynie tego, aby był to sprawdzony, zaufany produkt, taki jak materac Hilding. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasz wypoczynek będzie komfortowy!

  Twardość materaca to jedna z kluczowych rzeczy, którą należy wziąć pod uwagę podczas doboru materaca. Koniecznie musimy o tym pamiętać, jako że sen na materacu o nieodpowiednim stopniu twardości może przynieść przykre konsekwencje. Uwzględnijmy swoją wagę oraz po- trzeby i wybierzmy odpowiednią twardość modelu dla siebie!

  Zapraszamy do odwiedzenia sklepu i skorzystania z oferty.

  HARMONIA SNU
  ul. Warszawska 44/50, 95-200 Pabianice
  biuro@harmoniasnu.pl
  +48 536-119-000, harmonia.snu@wp.pl

  Udostępnij