• News will be here
 • W środę, 24 kwietnia, na deskach sceny kina Tomi wystąpi Teatr Podaj Dalej. Wystawią charytatywny spektakl „Kochając Marszałka„, a pełny przychód ze sprzedanych biletów powędruje na szczytny cel – zasili zbiórkę dla Bruna Osłowskiego – Bruno walczy z DMD.

  Spektakl w reżyserii Anny Lenartowicz przenosi nas w czasie o ponad sto lat i opowiada o niezwykłych losach zwykłych ludzi – ludzi, którzy okazują się być niezwykle podobni do nas…

  Grupy szkolne z klas VI i starszych zapraszamy na godzinę 10:00. Czas trwania spektaklu to 75 minut. Rezerwacji miejsc można dokonać pod nr 607-190-607.

  Z kolei tego samego dnia o 19:00 będzie miał miejsce spektakl otwarty, na który bilety można zakupić w kasie kina oraz pod poniższym linkiem:

  https://kinotomi.pl/film/2024-spektakl-charytatywny-dla-bruna-oslowskiego-kochajac-marszalka

  W skrócie:

  👉 Spektakl „Kochając Marszałka” pełny przychód zostanie przeznaczony na pomoc dla Bruna

  📍 Gdzie? Kino Tomi, ul. Gdańska 4, Pabianice

  📅 Kiedy? 24 kwietnia

  🕙 O której? Grupy szkolne – 10:00, spektakl otwarty – 19:00

  Sponsorem wydarzenia jest EndoFund S.A., a partnerami: Nowe Życie Pabianic, Strefa Ruchu, Życie Pabianic oraz Tomi z klasą.

  Przypominamy również o akcji „Randka w ciemno z książką” – zbiórka książek wciąż trwa i można je przynosić do kina Tomi. Pozycje dla dzieci trafią na aukcje, jarmarki i pikniki. Książki dla nieco starszych zostaną ładnie zapakowane i będzie można je nabyć podczas piątkowego TOMI dla Kobiet – Back to Black. Historia Amy Winehouse, podczas to którego gościem specjalnym będzie sam Bruno. Pełny przychód z książek zasili jego zbiórkę – www.siepomaga.pl/bruno

  Udostępnij