• W niedzielne popołudnie piłkarki PTC pojechały na mecz do Grabicy, by zmierzyć się z miejscową Grabką.

Zespół z Grabicy postawił trudne warunki tylko w pierwszej połowie. Całym zespołem bronił się na własnej połowie, głęboko wycofując grę i wyraźnie utrudniając gościom zdobycie bramek. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. Druga połowa to festiwal wspaniałych ośmiu goli. Pierwsza bramka padła w 66. minucie. Idealne dogranie w pole karne dostała Owczarz, gdzie kiwnęła rywalkę, minęła bramkarkę, ale strzeliła w poprzeczkę! Piłka odbiła się od obrońców i w ogromnym zamieszaniu Karolina Kania trafiła do bramki. Chwilę później była szybka wymiana piłki w środku przez Błaszczyk, E. Kociołek i Karolina Kania wychodzi sam na sam z bramkarzem, z łatwością strzelając drugiego gola. W 69. min. Karolina Karpińska strzela gola bezpośrednio z rzutu rożnego. W 77. min. uderzeniem z dystansu popisuje się Natalia Małek i sprytnie podwyższa wynik na 4:0. W 79. min. Ania Owczarz w podobnej sytuacji mija obrońcę i z łatwością pakuje kolejnego gola na konto PTC. 82 minuta to kolejny gol z dystansu na koncie Natalii Małek. Cztery minuty później Karolina Kania znów wychodzi sam na sam z bramkarką i bez problemu podwyższa prowadzenie. Joanna Błaszczyk swojego upragnionego gola mocnym strzałem po ziemi, z okolic 15 metra, strzela w 90. minucie.

Grabka Grabica – PTC Pabianice 0:8 (0:0)

Skład PTC: M. Kociołek – Karpińska, Łagowska, Próbka, Małek – Dybała (63′ Wróblewska), Błaszczyk, E.Kociołek, Jakomulska, Kania – Owczarz.

W niedzielę, 6 października, o godzinie 13.00 PTC na stadionie przy ulicy Sempołowskiej zmierzy się z Piotrcovią Piotrków.