Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 4, 2020 | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Gorące premiery w kinach Helios!

Gorące premiery w kinach Helios!

| Dnia 06, Lut 2020

Piątek zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim trzy premiery wśród których każdy widz znajdzie propozycję dla siebie. Kobiecą wyobraźnię z pewnością rozbudzi obraz „365 dni” – długo wyczekiwany polski erotyk. Dziecięcą publiczność ucieszy familijna animacja „Gang zwierzaków”, a na fanów komiksów czekać będzie barwny tytuł „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” – film na pograniczu akcji, fantasy i kryminału.

 

Laura Biel to piękna kobieta, która odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo Torricelli – najniebezpieczniejszy mężczyzna na Sycylii, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. „365 dni” to pierwszy polski erotyk – odważna opowieść o pożądaniu i pragnieniach oparta na bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to natomiast pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham – Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto.

Na najmłodszych widzów kin Helios czekać będzie „Gang zwierzaków”. W Robopolis, mieście przyszłości, władzę przejmują zbuntowane roboty. Grupa przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych nie bardzo potrafi radzić sobie bez swoich opiekunów, którzy opuścili miasto. Z pomocą przychodzi im bezpański pies Roger, który zna ulicę jak własną kieszeń.

Fani polskich kryminałów będą mogli obejrzeć „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W tym filmie o odpowiednią akcję zadbają między innymi Bogusław Linda, Marcin Dorociński, Cezary Pazura oraz Jan Frycz.

 

Kino Na Temat Junior

Dzika Afryka

Kino Konesera (10 lutego, godz. 18:30)

Le Mans‘66

Kultura Dostępna (13 lutego, godz. 13:00 lub 18:00)

(Nie)znajomi

Premiery

365 dni

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Gang zwierzaków

Nadrabiamy zaległości

Małgosia i Jaś

Psy 3. W imię zasad

Mayday

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Śnieżna i Fantastyczna Siódemka

 

Wstaw komentarz