• Piątek zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim trzy premiery wśród których każdy widz znajdzie propozycję dla siebie. Kobiecą wyobraźnię z pewnością rozbudzi obraz „365 dni” – długo wyczekiwany polski erotyk. Dziecięcą publiczność ucieszy familijna animacja „Gang zwierzaków”, a na fanów komiksów czekać będzie barwny tytuł „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” – film na pograniczu akcji, fantasy i kryminału.

   

  Laura Biel to piękna kobieta, która odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo Torricelli – najniebezpieczniejszy mężczyzna na Sycylii, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. „365 dni” to pierwszy polski erotyk – odważna opowieść o pożądaniu i pragnieniach oparta na bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

  „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to natomiast pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham – Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto.

  Na najmłodszych widzów kin Helios czekać będzie „Gang zwierzaków”. W Robopolis, mieście przyszłości, władzę przejmują zbuntowane roboty. Grupa przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych nie bardzo potrafi radzić sobie bez swoich opiekunów, którzy opuścili miasto. Z pomocą przychodzi im bezpański pies Roger, który zna ulicę jak własną kieszeń.

  Fani polskich kryminałów będą mogli obejrzeć „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W tym filmie o odpowiednią akcję zadbają między innymi Bogusław Linda, Marcin Dorociński, Cezary Pazura oraz Jan Frycz.

   

  Kino Na Temat Junior

  Dzika Afryka

  Kino Konesera (10 lutego, godz. 18:30)

  Le Mans‘66

  Kultura Dostępna (13 lutego, godz. 13:00 lub 18:00)

  (Nie)znajomi

  Premiery

  365 dni

  Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

  Gang zwierzaków

  Nadrabiamy zaległości

  Małgosia i Jaś

  Psy 3. W imię zasad

  Mayday

  Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

  Śnieżna i Fantastyczna Siódemka

   

  Udostępnij