• Aby zwiększyć świadomość na temat zdrowego odżywiania wśród dzieci i rodziców, grupa wolontarystyczna Agrafka zaprasza na specjalne warsztaty. Projekt „Graj w zielone” został sfinansowany ze środków powiatu pabianickiego.

  Warsztaty skierowane są do rodziców dzieci w wieku od 0 do 6 lat.

  – Tematy zostały wybrane na podstawie ankiety, którą przeprowadziliśmy na portalu społecznościowym oraz w konsultacjach indywidualnych z mieszkańcami Pabianic – mówi koordynatorka Agnieszka Jaksa z „Agrafki”.

  Spotkania odbędą się w miejscach przyjaznych dzieciom i promujących zdrowe jedzenie. Pierwsze już w środę, 19 kwietnia, w godz. 17.00 – 19.00 w Fit Bar Zielono Mi (ul. św. Rocha 22). Temat spotkania to „Jak wzmacniać odporność dzieci poprzez odżywianie”. Poprowadzi je Maria Pabich.

  W poniedziałek, 24 kwietnia, w godz. 17.00 – 19.00 w Domu Tkacza ul. św. Jana 20 drugie spotkanie, które poprowadzi Paulina Malinowska. Temat: „Czytaj etykiety, aby świadomie wybierać”. W czwartek, 27 kwietnia w godz. 17.00 – 19.00 w Klubokawiarni „Na Jagody” (ul. Grabowa 8) – spotkanie trzecie. O tym jak „Jak zachęcić dzieci do zdrowego odżywiania” opowie Kamila Ludwiczak.

  Organizatorzy informują, że liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy tylko na adres e-mail: agrafka@onet.eu.

  Drukowanie

  Udostępnij