• Ostatni ligowy mecz piłkarek PTC nie przyniósł wielu emocji. Zespół Kolejarza nie postawił wysokiej poprzeczki zawodniczkom PTC i już w 11. minucie „fioletowe” wyszły na prowadzenie po bramce Andżeliki Błoch. W 20. minucie po podaniu Karoliny Pabjańskiej gola zdobyła Karolina Kania, a sześć minut później swoją drugą bramkę zdobyła Błoch. Do końca pierwszej połowy do siatki trafiały jeszcze: dwukrotnie Natalia Małek, Ewelina Kociołek, Andżelika Błoch oraz Anna Owczarz. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem PTC aż 8:0.

  Na drugą połowę zawodniczki Kolejarza wyszły w 9-osobowym składzie, gdyż dwie nabawiły się urazu. PTC podwyższało wynik za sprawą Martyny Łagowskiej, Joanny Błaszczyk, Julii Jakóbczak i dwukrotnie Anny Owczarz Od 71. minuty zawodniczki gości zgłaszały kolejno kontuzje, aż zostało ich na boisku tylko sześć i sędzia zakończył mecz przedwcześnie. Dwucyfrowe zwycięstwo to najwyższa w historii wygrana piłkarek PTC.

  W ostatniej kolejce w barwach PTC zadebiutowała Izabela Jakomulska, która dołączyła do drużyny w trakcie rozgrywek. Przyszła do nas z Kolejarza Łódź.

  PTC Pabianice

  – Kolejarz Łódź 13:0 (8:0)

  Skład PTC: M. Kociołek – Pabjańska (Koziara 47′), Błaszczyk, Łagowska – Błoch (Jakóbczak 41′), Forc, Karpińska, E. Kociołek, Małek (Madaj 47′) – Owczarz, Kania (Jakomulska 41′).

  Bramki: Andżelika Błoch 3, Anna Owczarz 3, Natalia Małek 2, Ewelina Kociołek, Joanna Błaszczyk, Martyna Łagowska, Karolina Kania, Julia Jakóbczak.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Skoro mecz nie został dograny do końca to chyba jednak skończy się tylko walkowerem 3:0?

  Możliwość komentowania została wyłączona.