• PTC Pabianice rocznik 2005 wziął udział w turnieju zorganizowanym przez GKS Ksawerów.

    Turniej o Puchar Wójta Gminy Ksawerów rozegrano w niedzielę, 10 grudnia. W zmaganiach grupowych PTC trafiło na następujących przeciwników: GKS II Ksawerów, Bzurę Ozorków i Zawiszę Rzgów. W pierwszym otwierającym meczu „fioletowi” pokonali GKS II Ksawerów 4:0, w drugim odnieśli zwycięstwo 1:0 nad Bzurą Ozorków, a zmagania grupowe zakończyli remisem 1:1 z Zawiszą Rzgów. To pozwoliło im wyjść z pierwszego miejsca w grupie.

    W półfinale pabianiczanie trafili na Włókniarza Pabianice. Po bardzo dobrym meczu wygrali 2:0 po bramkach Szymona Goleni i Szymona Papugi. W finale PTC ponownie spotkało się z Bzurą Ozorków, którą pokonało 1:0 po bramce Goleni. W ten sposób drużyna PTC z rocznika 2005 zwyciężyła w turnieju, strzelając 9 bramek, tracąc tylko jedną. Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Szymon Golenia, strzelec 4 bramek dla PTC.

    PTC wystąpiło w następującym składzie: Adrian Bieniak – Jakub Fiuk, Mikołaj Michalak, Szymon Papuga, Kacper Michalski, Antoni Krajewski, Szymon Golenia, Karol Cieślak. Trenerami zespołu są Radomir Znojek oraz Bartosz Znojek.

    Udostępnij