• Katarzyna Bosacka, znana polska dziennikarka telewizyjna i prasowa, odwiedziła Pabianice. Do naszego miasta przyjechała na zaproszenie Małgorzaty Grabarz, prezes pabianickiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża.

    Z zawodu jest polonistką, lecz jej pasją stało się gotowanie i propagowanie zdrowego stylu życia. Prywatnie mama czwórki dzieci i żona Marcina Bosackiego, byłego ambasadora RP w Kanadzie, wcześniej korespondenta Gazety Wyborczej w Waszyngtonie. Od 7 lat jest autorką kultowego programu „Wiem, co jem, wiem, co kupuję” w TVN Style. Jest też autorką wielu publikacji z zakresu zdrowia, urody, medycyny i poradników kulinarnych. Laureatka Telekamery, Kryształowego Pióra, Lauru EkoPrzyjaźni oraz nagrody głównej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów „Libertas et Auxilium”.

    Na spotkaniu z mieszkańcami Pabianic, które odbyło się w czwartek w Fabryce Wełny, Katarzyna Bosacka opowiadała o tradycjach kulinarnych wyniesionych z rodzinnego domu oraz dzieliła się swoimi doświadczeniami z zakresu żywienia, jakie zdobyła, przebywając z mężem w Ameryce i Kanadzie…

     

    więcej w papierowym wydaniu Nowego Życia Pabianic nr 51/52/2017

    Udostępnij