• News will be here
  • Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia 24 stycznia Danuta Skwirowska, dyrektor PUP w Pabianicach, podczas uroczystości odebrała wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy.

    Nasz Urząd nagrodzono za wyjątkowe zaangażowanie w 2017 roku w rozwój kompetencji i kwalifikacji osób pracujących poprzez wykorzystanie Krajowego Funduszu Szkoleniowego na terenie województwa łódzkiego. W gronie wyróżnionych za największą aktywność w naszym województwie znalazło się 5 urzędów pracy. Obok pabianickiego urzędu również urzędy z Wieruszowa, Pajęczna, Opoczna i Łęczycy.

    – Okolicznościowe dyplomy i wyróżnienia przedstawicielom powiatowych urzędów pracy wręczyli Elżbieta Rafalska (na zdjęciu), Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, i Stanisław Szwed, sekretarz stanu – mówi Joanna Kupś, rzecznik starostwa. – Jednocześnie podziękowali pracownikom publicznych służb zatrudnienia za dotychczasowy wysiłek w poszukiwaniu rozwiązań i rozwiązywaniu trudnych problemów współczesnego rynku pracy.

    Udostępnij