• Marszałek województwa łódzkiego odwiedził w czwartek rano pabianicką spółkę Corin.

    Witold Stępień spotkał się z pracownikami oraz prezesem firmy, szefem i założycielem Mariuszem Hanczką, któremu gratulował tytułu „Zasłużony dla Eksportu”. Podziwiał również perfekcyjną bieliznę firmy Corin.

    Przypomnijmy, że w Centrum Kongresowym w Lublinie odbyła się Gala Eksportu 2018 zorganizowana przez Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrodzonych zostało 10 najlepszych polskich przedsiębiorstw różnych branż, które odniosły szczególne sukcesy na rynkach eksportowych. Wśród nich pabianicka firma Corin, którą do tego tytułu nominował Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

    Corin jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na rynku bieliźniarskim. Współpracuje z najlepszymi dostawcami z Francji, Włoch, Hiszpanii, Austrii oraz Szwajcarii. Swoje wyroby tworzy z najlepszych surowców, we współpracy z nowoczesnymi technologiami i projektami, przy udziale wieloletniego doświadczenia i eksperymentów, także tych z zakresu medycyny. Wszystko po to, aby przekazać kobietom najwyższej jakości produkt!

    Udostępnij