• News will be here
 • W Pabianicach kilka miesięcy temu otworzyła swój oddział firma windykacyjna F&S Sp.J. z siedzibą w Łodzi. Funkcjonuje na rynku usług windykacyjnych od ponad 10 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm z powiatu pabianickiego i okolic otworzyła kancelarię przy ul.Grota Roweckiego 8A lok.100C – budynek A&A .

  Zajmujemy się głównie obsługą spraw z zakresu B2Bmówi Dawid Sziktanc, jeden z założycieli Kancelarii. – Pomagamy również osobom fizycznym , które na przykład nie mogą odzyskać zapłaconych na rzecz nierzetelnych wykonawców zaliczek, udzielonych pożyczek lub innych należności. Swoje usługi, głównie w zakresie monitoringu płatności, obsługi windykacyjnej na zlecenie oraz w oparciu o cesję wierzytelności kierujemy do firm wszelkich branż. Naszymi Klientami są zarówno firmy handlowo-usługowe, produkcyjne, transportowe i inne.

  Dużym zainteresowaniem cieszy się również usługa wykupu należnych wierzycielom odsetek od regulowanych po terminie faktur.

  Dostosowujemy zakres czynności do konkretnych przypadków oraz wymagań Klienta. Podstawowe stawki prowizyjne są konkurencyjne w stosunku do stawek firm windykacyjnych z Łodzi lub Warszawy dzięki stosowaniu przez FIS Kancelarię wielu rozwiązań umożliwiających szybkie uzyskanie informacji o stanie majątkowym dłużnika, zastosowaniu odpowiednich działań prawnych oraz fachowości specjalistów zatrudnionych przez FIS Kancelariępowiedział Dawid Sziktanc.

  Poza wykwalifikowanym personelem z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania wierzytelnościami, FIS Kancelaria dysponuje bardzo dobrym usytuowaniem w pobliżu pabianickiej pływalni, tuż obok pola golfowego.

  Parking dla klientów jest obszerny i bezpłatny, a dojazd bardzo prostyuśmiecha się Marek Fiuk, drugi z założycieli firmy. – Nasze działania ukierunkowane są na skuteczność a darmowa windykacja, tzn. odzyskiwanie należności na koszt dłużnika to flagowa oferta Kancelarii. Wizytówką naszej firmy jest transparentność, wiedza i zaangażowanie pracowników. Nasze doświadczenie stanowi gwarancję najwyższej staranności – dodaje.

  Wszystkich przedsiębiorców borykającymi się z problemami nieuregulowanych płatności zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod nr tel.: 720-066-066, 720-099-099 lub e-mailowo: biuro@fiskancelaria.pl

  Po analizie dokumentów przekazanych naszej Kancelarii, dopasowujemy konkretną ofertę cenową. Możliwe są również negocjacjedodają zgodnie obaj wspólnicy. – Zależy nam na zadowoleniu Klientów i satysfakcji z efektów naszych działań.

  Udostępnij