• News will be here
 • Kamper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w poniedziałek odwiedził Ksawerów.

  W tak nietypowy sposób promuje się program Strefa RozwoYou, dzięki któremu przedsiębiorcy z regionu łódzkiego mogą uzyskać duże, bo aż 80-procentowe, dofinansowanie szkoleń dla swoich pracowników. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

  O co chodzi w programie? Eksperci z ŁSSE zachęcają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do inwestowania w podnoszenie kompetencji swoich pracowników. ŁSSE prowadzi dla nich specjalny program pod nazwą Strefa RozwoYou, w ramach którego można ubiegać się o dofinansowanie w formie bonów do szkoleń kadry. Wysokość dotacji jest uzależniona od wielkości firmy i ewentualnych preferencji w zakresie dofinansowania. Mikro i małe przedsiębiorstwa mogą liczyć na dotację do 80%, natomiast średnie do 70%.

  Z dofinansowania skorzystało już wielu przedsiębiorców, m.in. łódzka szkoła tańca Augustina Egurroli ­- Egurrola Dance Studio, marka Corin z Pabianic – producent ekskluzywnej bielizny.

  Kamper ŁSSE, czyli mobilne centrum doradcze i punkt rekrutacyjny, dotrze w ciągu najbliższego miesiąca do 22 powiatów w Łódzkiem. Ksawerów był pierwszym – po Łodzi – przystankiem na jego trasie.

  Udostępnij