• Zachęcamy pabianiczan, aby 1 listopada pozostawili swe samochody przed domami, a na cmentarz dojechali komunikacją miejską.

  Autobusy w czwartek będą kursować według rozkładu jazdy z dnia powszedniego z niewielkimi zmianami. Wyjadą na trasy źniej niż w zwykły dzień roboczy, a niektóre wcześniej wrócą do zajezdni.

  Autobusy linii 260 i 264 we Wszystkich Świętych nie będą kursować. Tramwaje linii 41 oraz autobusy linii D i W będą kursować według rozkładu niedzielnego. Autobusy linii nocnej N4B w nocy ze środy, 31 października, na czwartek, 1 listopada, będą kursować według rozkładu jazdy jak z soboty na niedzielę, a w nocy z 1 na 2 listopada nie będą kursować.

  Z ulic Waltera Jankego i Nawrockiego autobusy MZK będą odjeżdżać w kierunku cmentarza co 10 minut. Z taką samą częstotliwością będą ruszać autobusy sprzed dworca kolejowego i szpitala. Między rynkiem na Bugaju a cmentarzami kursy odbywać się będą nawet co 5 minut.

  Autobusy linii 265 będą kursować zmienioną trasą. Z Pawlikowic przejadą do Bychlewa bez zmian, dalej ulicami: Jutrzkowicką, Świetlickiego, Nawrockiego i Roweckiego do tymczasowej pętli przed budynkiem Straży Pożarnej. Do Pawlikowic pojadą od Straży stałą trasą.

  Dojazd do cmentarza 1 listopada zapewni także częściowo zmieniona trasa linii T. Z Dworca PKP autobusy pojadą ulicami: Łaską, Wiejską, Moniuszki, Kochanowskiego, Orlą, Kilińskiego, Zamkową i dalej bez zmian do Rzgowa i Guzewa. Z powrotem pojadą analogiczną trasą, czyli obok cmentarza, a potem ulicami Kochanowskiego, Moniuszki i Wiejską.

  Udostępnij