• News will be here
 •  

  Od niedzieli (10 marca) nastąpi korekta kolejowego rozkładu jazdy. Zostanie przywrócony nocny pociąg IC „Karkonosze” relacji Jelenia Góra – Wrocław – Pabianice – Warszawa – Białystok.

  W związku ze zmianą rozkładu jazdy pociągów od 10 marca będą wprowadzone także drobne zmiany w godzinach odjazdów autobusów miejskich linii 3 i 5.

  Linia 3: zostaną przesunięte godziny odjazdów z Dworca PKP w dni robocze: z 19.37 na 19.32 i z 21.32 na 21.37. Linia 5: kurs z Waltera Jankego w dni robocze z 5.53 będzie opóźniony na 5.58.

  Od 10 marca przez Pabianice ponownie będą kursować nocne pociągi IC „Karkonosze”. Pociąg do Jeleniej Góry odjedzie o godz. 1.00 (dodatkowo od 18 do 22 kwietnia i od 27 kwietnia do 5 maja wydłużony będzie do Szklarskiej Poręby), natomiast do Białegostoku o 3.46.

  Trwają utrudnienia związane z remontem linii kolejowej nr 14 na odcinku Zduńska Wola – Łódź. Już teraz za wybrane pociągi uruchamiana jest autobusowa komunikacja zastępcza.

  Od 16 kwietnia ruszą prace na trasie Pabianice – Lublinek. Od tego momentu autobusy zastępcze będą kursować za większość pociągów ŁKA i wybrane pociągi PR. Autobusy zastępcze ŁKA od 16 kwietnia w Łodzi będą się dodatkowo zatrzymywać na ul. Pabianickiej przy Porcie Łódź i przy ul. Chocianowickiej oraz w sąsiedztwie przystanku osobowego Łódź Pabianicka.

  Szczegółowe informacje o zmianach w rozkładach jazdy pociągów dostępne są na stronach internetowych przewoźników kolejowych oraz na: komunikacjapabianice.pl

   

  Udostępnij