• News will be here
  • Konstantynowscy policjanci ustalili personalia kobiety, której zwłoki znaleziono w poniedziałek, 3 czerwca, w korycie rzeki Łódki. To 73-letnia łodzianka.

    Konstantynowscy policjanci od kilku dni usiłowali ustalić personalia denatki znalezionej w okolicy ul. Armii Krajowej w korycie rzeki Łódki. Kobieta nie figurowała w policyjnych bazach jako osoba zaginiona. Nic nie wskazywało też na to, że może to być mieszkanka Konstantynowa Łódzkiego.

    – Przełom w prowadzonych działaniach identyfikacyjnych nieznanych zwłok nastąpił w czwartek, 6 czerwca. Do VI Komisariatu KMP w Łodzi zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o zaginięciu matki – mówi Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy policji. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, że zaginiona mogła udać się do syna zamieszkałego w Konstantynowie Łódzkim.

    Łódzcy policjanci te cenne informacje przesłali do konstantynowskiego komisariatu. Tutejsi funkcjonariusze skontaktowali się z synem zaginionej, który zidentyfikował zwłoki matki. To 73-letnia łodzianka. Przyczynę śmierci kobiety określi biegły lekarz z zakresu medycyny sądowej. Śledztwo w sprawie prowadzi pabianicka prokuratura.

    Udostępnij