• News will be here
 •  

  W niedzielę, 4 sierpnia, w godz. 16.00 – 19.00 na rynku przy ulicy Moniuszki 40/42 zapowiada się największa rolkowa impreza tego lata.

  Rolki Pabianice razem z I Love Rolki – Łódź zapraszają na spotkanie z duetem profesjonalnych instruktorów sportów wrotkarskich prosto ze stolicy. Patryk „Kyrtap” Przyczyna i Tomasz „Atomek” Karwowski w pierwszą niedzielę sierpnia udowodnią, że rolki można pokochać.

  Zarażam miłością do rolek. Skutecznie” – pisze o sobie Patryk, instruktor w Kyrtap Rolki. Facet o niebanalnym poczuciu humoru, który z każdej rolkowej niedojdy wykroi skatera jak się patrzy.

  Tomek, szalony i spontaniczny inicjator projektu „Atomowe Role”, dla którego najcenniejszą nagrodą jest uśmiech dzieciaków zadowolonych z jego zajęć. Dzięki niemu nasi milusińscy na pewno nie będą się nudzić, a jazda na rolkach stanie się dla nich najlepszą alternatywą na spędzanie wolnego czasu.

  – Na naszych warsztatach każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjmujcie zatem rolki z czeluści szaf, zakładajcie kaski na głowę, bo one będą waszym jedynym biletem wstępu, i szykujcie się na szaloną przygodęmówi blogerka Biegalinka z klubu Rolki Pabianice. – Nieważny jest poziom, na jakim jeździcie, będzie coś zarówno dla amatorów, jak i tych bardziej zaawansowanych.

  Warunkiem uczestnictwa w warsztatach są kaski, które będzie można wypożyczyć na miejscu, natomiast ich liczba jest ograniczona. Mile widziane będą również ochraniacze. Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/346564272675737/

  Impreza jest objęta patronatem prezydenta Pabianic, a wodę dla uczestników zapewnia ZWiK.

  Udostępnij