• To ma być jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych w Europie. Miasto Przygód – Mandoria – przeniesie nas do epoki renesansu i pokaże, jak funkcjonowały miasta handlowe.

  Mandoria powstanie na terenie Miasta Mody w Ptaku. Jej otwarcie planowane jest latem przyszłego roku. Docelowo zajmie powierzchnię aż 50 hektarów!

  Inwestycja została jednak podzielona na kilka etapów. Pierwszym z nich jest otwarcie całorocznego parku rozrywki o powierzchni 15 tys. mkw.

  – Tworzymy ją z myślą o gościach w każdym wieku, a to oznacza, że na wszystkich atrakcjach dostępnych w naszym tematycznym parku rozrywki dorośli będą mogli się bawić razem z dziećmi mówi Joanna Jędrzejczyk, menager parku.

  Miasto przygód tworzone jest przez międzynarodowy zespół, który dba o każdy szczegół. Goście, którzy odwiedzą park, mają czuć, jakby przenieśli się w czasie. Ulice Mandorii będą rozbrzmiewać radosnym gwarem. Zwiedzający wskoczą na pokład statku, by żeglować na wzburzonym morzu. Osoby lubiące adrenalinę przejadą się rollercoasterem lub wskoczą do wirującej beczki. Stworzona zostanie również strzelnica oraz labirynt. Mandoria zaoferuje również gościom pyszne jedzenie, egzotyczne trunki, a także przestrzenie do zregenerowania sił.

  Inwestorem jest PTAK SA. Pierwszy etap kosztuje aż 108 milionów złotych.

  – Przed rozpoczęciem budowy Mandorii dokładnie przyglądaliśmy się polskiemu i europejskiemu rynkowi, analizując jakie formy spędzania wolnego czasu oferują one rodzinom z dziećmi. Postanowiliśmy stworzyć takie miejsce, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Poprzeczkę postawiliśmy sobie bardzo wysoko. Chcemy oczarować naszych gości. Pragniemy, aby Mandoria stała się turystyczną atrakcją, do której będą przyjeżdżać goście z całej Polski i sąsiednich krajów. Jesteśmy przekonani, że budujemy park rozrywki, z którego dorośli i dzieci będą wyjeżdżać z wyjątkowymi wspomnieniami oraz chęcią powrotu w przyszłości – mówi Daniel Heinst, dyrektor projektu.

  Lada moment rozpocznie się rekrutacja pracowników. Poszukiwani są: operatorzy atrakcji, animatorzy, sprzedawcy, pracownicy techniczni i gastronomii oraz zaplecza administracyjnego. Aplikować można za pośrednictwem adresu mailowego hr@mandoria.pl

  Udostępnij