• News will be here
  • Najnowszy dokument Zbigniewa Gajzlera będzie miał swój pokaz na 20. Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles.

    Już jutro (18 października) Wielka Gala Otwarcia XX Edycji Festiwalu w Los Angeles. Pokaz filmuKocham życie” zaplanowano na 24 października.

    Ambasadorem mojego filmu będzie aktorka Catherine Le Blanc (na zdjęciu poniżej), a Ania Davis (koproducent) będzie mnie reprezentować. Żaden polski film nie ma takiej medialnej oprawy, a to za sprawą tych dwóch cudownych kobiet. Wysłano na pokaz dużo zaproszeń do znanych gwiazd Hollywood. Będą też prowadzone rozmowy zakulisowe, co do dalszych losów filmu. Zaproszono mnie do telewizji Polonia, aby na żywo łączyć się w tym dniu z festiwalem i dzielić wrażeniami z planu. Dodam, że TVP Polonia w listopadzie zapowiada dwukrotną emisję mego filmu. Zapraszam do oglądania powiedział reżyser Zbigniew Gajzler.

    Przypomnijmy, dokument „Kocham życie” to odważna próba zobrazowania życia kobiety dotkniętej rakiem piersi ze wszystkimi konsekwencjami, w trakcie choroby i po chorobie. Niezniszczalna wola życia za wszelką cenę i jednocześnie chęć niesienia pomocy innym kobietomto najważniejsza broń, po którą sięgnęła bohaterka filmu Marzenna Lewandowska.

    Udostępnij