• W związku z zagrożeniem koronawirusem i wskazaniem ograniczania przebywania w zatłoczonych pomieszczeniach w urzędach skarbowych mogą być wprowadzone ograniczenia dostępu.

  – Obsługa klientów może być prowadzona tylko w salach obsługi podatnika, a liczba osób przebywających jednocześnie w urzędzie ograniczona przez ochronę. Działania te będą dostosowane do warunków lokalowych i organizacyjnych poszczególnych urzędów – informuje pabianicka „skarbówka”.

  Ministerstwo Finansów (MF) i Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zachęcają do korzystania z e-usług oraz kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP i infolinie. Więcej informacji na podatki.gov.pl.

  Oprócz usługi Twój e-PIT i systemu e-Deklaracje na stronie podatki.gov.pl znajdują się wszystkie informacje potrzebne do złożenia PIT, m.in.: instrukcje i broszury informacyjne, pytania i odpowiedzi, jak przekazać 1% podatku.

  Dla usługi Twój e-PIT została dedykowana specjalna linia telefoniczna (wybieranie tonowe). Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 18.00. Wojewódzka infolinia PIT: Łódź + 48 538 814 880.

  Dodatkowy dyżur zaplanowany jest w sobotę (25 kwietnia) w godz. od 7.00 do 15.00.

  Udostępnij