• 7 marca do Ząbek na krajowy turniej młodzików młodszych w badmintonie pojechały dwie zawodniczki UKS „Korona”. Anna Ciężka i Agnieszka Kopka w kategorii żak pokazały się z bardzo dobrej strony. W kategorii U13 Ania w grze pojedynczej zdobyła brązowy medal, a w grze podwójnej z Justyną Olejnik (ABRM Olsztyn) wywalczyła medal złoty. Agnieszka w grze podwójnej z Emilią Kepal (Milenium Warszawa) zdobyła srebro.

8 marca w Warszawie rozegrano krajowy turniej młodzików Harcownik Ursynów Warsaw Open. Pabianicką Koronę reprezentowali Aleksandra Jacoń (młodzik) i Kamil Markus (młodzik młodszy). Ola w grze podwójnej z Anną Kotlarską (MKS Garwolin) wywalczyła złoto. Kamil przywiózł dwa srebra, które zdobył w grze mieszanej z Kają Ziółkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce) oraz w grze podwójnej z Tomkiem Kotlarskim (MKS Garwolin).

Od 6 do 8 marca Białystok był gospodarzem Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży szkolnej i igrzysk dzieci szkół w badmintonie. Zawodniczki UKS Korony Nikola Nowińska i Klaudia Płusa zajęły IV miejsce w igrzyskach młodzieży, a Karolina Kopka i Julia Koralewska także IV miejsce w igrzyskach dzieci. Badmintonistki były pod opieką Svietlany Kosenchuk.