• W pabianickim centrum handlowym budowane są dwie antresole, które służyć będą jako strefy relaksu. Montowane są również stelaże. Miejsce znajdą tam nowe obiekty handlowe.

  Mimo że Tkalnia jest nieczynna, to w środku w pasażu trwa budowa dwóch antresoli. Na jednej z nich znajdzie się strefa relaksu oraz wygodne fotele i kanapy. Tu odpoczniemy, ale będziemy mogli również poczytać książkę lub spotkać się ze znajomymi. Druga, większa przeznaczona będzie na strefę rozrywki. Pojawią się tam zabawki dla dzieci, a dla młodzieży – dwie konsole Playstation. Do tego kanapy, wygodne fotele, krzesła i pufy.

  To jednak nie wszystko. Trwają intensywne rozmowy z jedną z sieci bistro. Swoje miejsce miałaby znaleźć pomiędzy lokalem Crazy Bubble Tea a wyspą. Moglibyśmy zjeść tam ciepłe śniadania oraz lunch. Ponadto centrum planuje zorganizować konkurs na stworzenie kreatywnej koncepcji lokalu gastronomicznego przy scenie w pasażu handlowym. Tkalnia widzi tam lokalnego przedsiębiorcę. Zwycięzca byłby zwolniony z czynszu przez rok.

  Wiadomo już, że w centrum pojawi się znana pizzeria. Obok niej sklep Żabka. Kolejny pomysł to stworzenie zewnętrznych placów zabaw: większy właśnie przy nowej pizzerii, a mniejszy przy sklepie CCC.

  Na końcu parkingu Tkalnia planuje postawić estetyczne kontenery handlowe (takie jak na Off Piotrkowska). Klienci mogliby tam kupić pieczywo, mięso czy skorzystać z usług… szewca.

  Na razie jedyny problem to pandemia koronawirusa, która opóźnia plany spółki. Kiedy już jednak wszystko wróci do normy, centrum zaskoczy pabianiczan swoimi zmianami.

  Udostępnij