• News will be here
 • Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości!

  Potrzeba ponad 12 tys. osób, aby najbardziej potrzebujące rodziny i osoby samotne oraz dzieci, które powinny mieć wsparcie w budowaniu poczucia własnej wartości, mogły otrzymać pomoc.

  www.superw.pl to adres, który powinien dziś dotrzeć do każdego zakątka Polski, aby każdy, kto tylko chce poczuć prawdziwą radość z pomagania, mógł zgłosić się do wolontariatu w Paczce lub Akademii.

  DZIĘKI TOBIE to hasło, które nam towarzyszy, ponieważ mamy głębokie przekonanie, że to właśnie dzięki wolontariuszom Szlachetna Paczka będzie mogła odbyć się w tym roku już dwudziesty, a Akademia Przyszłości osiemnasty raz mówi Katarzyna Tkacz, asystent ds. promocji Stowarzyszenie Wiosna. – Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w dotarciu do kolejnych osób, które mogłyby dołączyć do Drużyny wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. A DZIĘKI TOBIE może się to udać!

  W Pabianicach mamy co prawda liderów, ale zaczynamy szukać wolontariuszy do Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

  W Pabianicach to już dziesiąta edycja projektu, z czego bardzo się cieszymy. Ja sama będę wolontariuszem dziewiąty raz powiedziała Katarzyna Tkacz i dodała: Szukamy bardzo intensywnie lidera do Lutomierska.

  Chętnizgłaszajcie się!

  Udostępnij