• Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś na skrzyżowaniu Grota Roweckiego i Nawrockiego. Zderzyły się trzy auta osobowe: skoda, fiat i mercedes. Do szpitala trafiły kierujące fiatem i mercedesem oraz dwójka dzieci z mercedesa.

  O 16.30 na skrzyżowaniu Grota Roweckiego i Nawrockiego doszło do wypadku, w wyniku którego zderzyły się trzy auta osobowe. Sprawcą zderzenia był 62letni kierowca skody, który jechał Grota Roweckiego, od ulicy Bugaj. Na skrzyżowanie wjechał na czerwonym świetle i zderzył się z fiatem panda, za kierownicą którego siedziała 51letnia pabianiczanka. Uderzenie było na tyle silne, że panda uderzyła jeszcze w mercedesa jadącego ulicą Nawrockiego, od Świetlickiego. W mercedesie podróżowała 31latka z dwójką dzieci: 6letnim chłopcem i trzymiesięczną dziewczynką.

  Uszkodzone zostały wszystkie pojazdy. Do szpitala trafiła kierująca pandą. Z urazem głowy i kręgosłupa przewieziono ją do pabianickiego szpitala. Z urazem głowy do naszego szpitala trafiła również kierująca mercedesem. Dzieci pod opieką taty zostały przewiezione na badania do Centrum Zdrowia Matki Polki.

  Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

   

   

   

   

   

  Udostępnij