• News will be here
 • Aby wziąć udział w losowaniu darmowej wejściówki , wykonaj następujące czynności:
  1) Polub ten post
  2)Udostępnij ten post publicznie na swojej osi czasu
  3)Napisać w  komentarzu kogo chcielibyście zabrać ze sobą i dlaczego?
   

  Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do „nieprzespanej” nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji „nocnych marków”. To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

  Przyjdź do nas! Oferujemy doskonały wybór tytułów, magię srebrnego ekranu, mroczną salę kinową, a czasem krzyk, gdy wyświetlany jest horror i śmiech, kiedy komedia. Nie słychać tylko chrapania.

  W piątek 2 października, wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Będzie to noc z ekranizacjami kultowych powieści mistrza – Stephena Kinga! Na początek pokażemy klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror LŚNIENIE, a dalej jego kontynuacja czyli DOKTOR SEN! Noc zakończymy świetnym „ŁOWCĄ SNÓW”. Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo… Jesteśmy przekonani, że taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

  Start: 02.10.2020, godz. 23:00

  Zagramy:

  • LŚNIENIE
  • DOKTOR SEN
  • ŁOWCA SNÓW

  Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych „Dolewka Pepsi gratis” aż do odwołania.

  https://www.helios.pl/60,Pabianice/BazaFilmow/Szczegoly/film/19800/MARATON-KINGA

  Udostępnij