• News will be here
 • Już od jutra (4 listopada) mieszkańcy Pabianic będą mogli korzystać z kolejnego udogodnienia w ZUSie. To ewizyta, czyli wideorozmowa z ekspertem.

  Aby można było odwiedzić ZUS online, wystarczy komputer lub smartfon z kamerką i mikrofonem. Klient wybiera dogodny dla siebie termin i godzinę wizyty online.

  Podczas ewizyty nasi eksperci odpowiedzą na pytania z zakresu emerytur i rent, zasiłków, ubezpieczeń i składek. Na wirtualną wizytę można umówić się w dni robocze godzinach 9.0014.30. Może ona trwać nie dłużej niż 20 minut mówi Monika Kiełczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa łódzkiego.

  Jeśli chcemy zarezerwować wirtualną wizytę, należy wejść na stronę www.zus.pl. Podczas rezerwacji podajemy swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres email, kod pocztowy miejsca zamieszkania.

  Dzień przed spotkaniem klient otrzyma sms z przypomnieniem o ewizycie na wskazany podczas rejestracji numer telefonu. Natomiast w dniu wizyty godzinę przed spotkaniem przesłany zostanie mail. Po kliknięciu linku otrzymanego w mailu klient połączy się z pracownikiem ZUS.

  Apelujemy do naszych klientów, jeśli macie Państwo umówioną ewizytę w ZUS, a wypadło wam coś ważnego albo już jej nie potrzebujecie, zrezygnujcie z ewizyty, aby mógł skorzystać z niej ktoś inny przypomina rzeczniczka.

  Udostępnij