• News will be here
 •  

  W tym roku odbyła się już V edycja Przeglądu MiejskiegoUtalentowane Przedszkolaki” zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi.

  Tegoroczne wydarzenie zorganizowane zostało pod hasłemTV Show” i przybrało niecodzienną formę. Ze względu na epidemię przedszkolaki nie mogły się spotkać w siedzibie organizatora. Przygotowały natomiast nagrania swoich wystąpień.

  W przeglądzie wzięło udział 8 przedszkoli. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta zaprezentowali talenty wokalne, instrumentalne oraz taneczne mówi Monika WitusikKamieniak, wicedyrektor PM 11.

  Dzieci z PM 11 zamieniły się w przyjazne rekiny i zaśpiewały piosenkę w języku angielskimBaby Shark”. Rapujące przedszkolaki z PM 8 nagrały teledysk dotyczący mycia rąk. Przedszkolaki z PM 6 śpiewały o wymarzonych zawodach, a dzieci z PM 4 przygotowały muzyczną laurkę dla nauczycieli. Przedszkolaki ztrzynastki” zaprezentowały taniec z pomponami. Dzieci zpiętnastki” śpiewająco wypowiedziały się o jesieni, a przedszkolaki z PM 16 opowiedziały o spotkaniu z Wiewióreczką-sąsiadeczką. Zwieńczeniem wszystkich wystąpień była prezentacja muzycznowokalna z PM 12.

  Przegląd był doskonałą okazją do promocji dziecięcych talentów, a w tym roku dodatkowo dał przedszkolakom możliwość do oswojenia się z narzędziami cyfrowymi i ich wykorzystaniem powiedziała wicedyrektor.

  foto: przedszkole

  Udostępnij