• Podczas dzisiejszej konferencji prasowej władze Pabianic ogłosiły plan na Dni Pabianic 2021. Imprezę zaplanowano na 4 września.

  Ratusz przygotowuje się do obchodów 43. Dni Pabianic. Impreza planowana jest na 4 września tym razem na terenie pola golfowego A&A Arkadia (ul. Grota Roweckiego 8a) i parkingu Centrum Handlowo-Rozrywkowego „Tkalnia”. To pierwszy raz w historii, gdy święto miasta zorganizowane będzie w takiej lokalizacji. Wcześniej odbywały się na stadionie MOSiR-u.

  – Skoro spotykamy się dzisiaj tutaj, więc wiadomo, że Dni Pabianic odbędą się we współpracy z AA Arkadia. I tu na pole golfowe 4 września zapraszamy pabianiczan na święto miasta – rozpoczął konferencję prezydent Grzegorz Mackiewicz. Dni Pabianic są wyczekane, wytęsknione, umowa z główną gwiazdą wieczoru Kayah była przekładana kilkakrotnie. Mamy już dzisiaj wszystko potwierdzone. Jesteśmy w pełni przygotowań. Skład wykonawców, którzy będą poprzedzali występ Kayah, jest gotowy. Został tak sporządzony, żeby i najmłodsi, młodzież i starsi mogli znaleźć coś dla siebie i mogli tutaj w ten dzień wspaniale bawić.

  Gwiazdą wieczoru będzie Kayah. Wystąpią również: wokalista Smolasty, zespoły Trzeci Oddech Kaczuchy, Za późno, Gitarzyści po 40-stce oraz Krystian Maliszewski z repertuarem Krzysztofa Krawczyka i kapela Dobrzanie. Będzie też niespodzianka pod hasłem „rap challenge reaktywacja” z udziałem osób, które w ubiegłym roku wzięły udział w pabianickiej odsłonie akcji Hot16Challenge.

  Impreza rozpocznie się o godz. 15.00. Po ostatnim występie na scenie rozpocznie się dyskoteka prowadzona przez DJ-a.

  Na terenie Tkalni na małej scenie zaplanowano występy wokalne dzieci (w trakcie imprezy). Występy zespołów artystycznych i „rap challenge” będą na dużej scenie na polu golfowym A&A.

  Udostępnij