• 27-29 sierpnia do Pabianic zjadą biegacze z kraju i zza granicy. Po raz trzeci odbędzie się bowiem  ABM Jędraszek UltraPark Weekend 2021.

  Do 14 sierpnia trwają zapisy przez internet. Później zapisać się będzie można tylko w dniu zawodów (co wiązać się będzie z większą opłatą). Impreza odbędzie się w parku Wolności w ostatni weekend sierpnia.

  Nasze miasto ponownie stanie się gospodarzem podwójnych mistrzostw Polski. Bieg 24-godzinny wystartuje 28 sierpnia, a na 100 kilometrów następnego dnia, 29 sierpnia. Przewidziano także 48-godzinny bieg o Puchar Polski.

  Podjęliśmy wyzwanie zorganizowania podwójnych MP w bardzo nieciekawych czasach. W zeszłym roku daliśmy wspólnie pięknie radę! Wierzymy, że w tym roku będzie podobnie, a nawet jeszcze piękniej – mówi Piotr Kardas, organizator ABM Jędraszek UltraPark Weekend 2021.

  Swoją obecność zapowiedział m.in. aktualny rekordzista świata w biegu 12-godzinnym Sania Sorokin z Litwy.

  Organizatorem imprezy jest klub „O Co Biega”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Grzegorz Mackiewicz oraz starosta Krzysztof Habura. Sponsorem tytularnym została pabianicka fabryka okien ABM Jędraszek.

  Regulamin i więcej informacji na www.ultrapark.com.pl

  Udostępnij