• Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy PTC Pabianice, wygrywając w klasyfikacji klubowej i zdobywając osiem medali podczas międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Zawody rozegrano w sobotę, 25 września, w Dębicy.

Dwie kategorie wagowe zostały zdominowane przez zawodników z Pabianic. Złote medale wywalczyli: Julek Jagusiak (kat. 52 kg). W finale wygrał z klubowym kolegą Łukaszem Jarzębskim, a w kategorii 85 kg Hubert Szczech pokonał Oliviera Maksymowicza. Jeszcze dwóch zawodników walczyło w finale: w kategorii 44 kg Gracjan Adamiec przegrał z Aleksandrem Placzkowskim (Guliwer Kielce), a w kategorii 57 kg Wiktor Szachniewicz przegrał z Krzysztofem Kubalą (ZKS Radomsko). Gracjan i Wiktor zdobyli medale srebrne.

Z brązowych krążków cieszyli się Igor Czyżewski (75 kg), który wygrał z Marcelem Rybałtowskim (Gryf Chełm), i Adrian Drzewiecki (75 kg), pokonując Damiana Katę (Gryf Chełm).

Poza podium znaleźli się: Jakub Beda, Robert Ejsmont, Ryszard Ejsmont, Piotr Jarzębski i Kordian Świniarski.

Trenerami młodych utalentowanych zapaśników są Przemysław Kłębowski i Grzegorz Szyszka.