• -10% na walentynki! Darmowa konsultacja zabiegowa

  Kosmetologia BeautyMax – naszą misją jest zaoferowanie klientom palety możliwości w walce z niedoskonałościami na twarzy i ciele oraz upływającym czasem. Dążymy do tego, by działać kompleksowo i holistycznie, bo wg nas tylko takie podejście przyniesie klientowi zadowolenie, a nam satysfakcję z pracy.

  Mamy w ofercie zabiegi nieinwazyjne, jak i te bardziej zaawansowane. Jednak te pierwsze proponujemy w pierwszej kolejności, gdyż stawiamy bardziej na naturalne i najbezpieczniejsze metody. Dbamy o jak najwyższą jakość usług, ich bezpieczeństwo i skuteczność w dążeniu do osiągnięcia młodego, naturalnego, atrakcyjnego wyglądu, a tym samym lepszego samopoczucia. Zabiegi w naszym salonie to nie tylko walka z widocznymi niedoskonałościami, to także relaks dla duszy i ciała. Nasze klientki cenią sobie także aspekt odpoczynku od zgiełku codzienności, gdyż zabiegi wiążą się z wyciszeniem i fizycznym odpoczynkiem.

  Japońskim masażem manualnym lub z użyciem kryształowych kul, kamieni i łyżeczki jesteśmy w stanie rozmasować zastane mięśnie i struktury w twarzy, refleksologią poprawiamy pracę układu limfatycznego i krwionośnego, a to wszystko przekłada się na pobudzenie tkanek własnych pacjenta do pracy. Po jednym masażu widać różnicę – skóra jest zliftingowana i wyraźnie młodsza.

  Jedyne w Pabianicach francuskie urządzenie BLOOMEA©, które, mimo że działa w zupełności nieinwazyjnie, daje spektakularne efekty w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami, bliznami (różnego pochodzenia, w tym potrądzikowe, powypadkowe, rozstępy), a w serii zabiegów ma moc liftingu chirurgicznego! Niejedna klientka po zabiegu z niedowierzaniem patrzy w lustro, nie mogąc uwierzyć, że po niespełna godzinnej wizycie w salonie poprawa wyglądu jest tak znaczna. Często po skończonej sesji słyszymy „Jak ja lubię oglądać się po zabiegu!”.

  Przy braku jędrności i nawilżenia skóry proponujemy zabieg z użyciem kontrolowanej, przez to w pełni bezpiecznej fali radiowej TECAR, która opracowana została we Włoszech w celu rehabilitacji, ale znalazła swe zastosowanie także w kosmetologii. TECAR CRV to urządzenie medyczne klasy IIb, zgodnie z dyrektywą medyczną 93/42/CE. Skóra po zabiegu jest odżywiona, jędrniejsza, gładsza. Jeśli ktoś chce wyglądać młodziej, zdrowiej przed ważnym wyjściem, polecamy ten zabieg także jako bankietowy. Dzięki zastosowaniu unikalnych preparatów klasy medycznej jesteśmy w stanie sprawić, by skóra wyraźnie odżyła, dając zadowolenie z wyglądu oraz poczucie głębokiego nawilżenia.

  Posiadamy linię kosmetyków z czystym kolagenem polskiej firmy SOUVRE do zabiegów ze złotą maską oraz intensywnej domowej kuracji poprawiającej funkcjonowanie skóry. Zabieg z kolagenowymi preparatami i maską ze złotem daje efekt liftingu i głębokiego odżywienia skóry. Polecamy równolegle terapię czerwonym światłem o długości fali 633 nm, które pobudza skórę całego ciała do wytwarzania własnego kolagenu; co tak ważne jest dla zachowania młodości, gdyż po 25. roku życia tracimy 2% kolagenu rocznie i niezbędnym jest dostarczanie go skórze, aby przeciwdziałać oznakom starzenia.

  Wiele osób przychodzi do nas także z problemem trądziku młodzieńczego czy różowatego, skórą naczyniową, przebarwieniami. Dzięki peelingom chemicznym większość z tych problemów udaje się zlikwidować lub znacząco zmniejszyć.

  Mamy także rozwiązania w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Fala radiowa TECAR i odpowiedni preparat medyczny oraz podciśnieniowe Vacu Line potrafią zdziałać cuda w walce z tym dotkliwym dla kobiet problemem. Po serii zabiegów skóra jest jędrniejsza, gładka, bez tzw. „skórki pomarańczowej”.

  Aby poczuć się jeszcze lepiej i atrakcyjniej, polecamy opalanie natryskowe, dzięki któremu w krótkim czasie skóra całego ciała stanie się opalona. W czasie karnawału warto skorzystać z usługi opalania natryskowego, gdy zapewnia ono szybkość i pewność w osiągnięciu celu, jakim jest piękny wygląd na zaplanowanej imprezie karnawałowej.

  Oferujemy darmową konsultację zabiegową. Posiadamy systemy ratalne. Za zabiegi można zapłacić także później – do 30 dni bez dodatkowych kosztów lub w kilku dowolnych ratach rozłożonych na dłuższy okres. Przed walentynkami proponujemy zakup voucherów podarunkowych dla swej Walentynki. Wszyscy, którzy zgłoszą się do nas i powołają się na promocyjny WALENTYNKOWY KOD „Dwa serca”, otrzymają 10% zniżki na Voucher o dowolnej wartości.

  Można nas znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/BeautyMaxKosmetologia oraz w systemie rezerwacji  BOOKSY: beautymaxkosmetologia.booksy.com, gdzie można wybrać odpowiednią dla siebie usługę i zarezerwować ją bez przedpłat przez całą dobę. Vouchery podarunkowe są do nabycia także w BOOKSY.

  Udostępnij