• Do 31 października Młodzieżowy Dom Kultury czeka na zgłoszenia do XXIII powiatowego konkursu recytacji z elementami gry aktorskiej „Porozmawiajmy poezją. Złota Maska 2022”.

  Uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu pabianickiego będą się ubiegać o ZŁOTĄ MASKĘ 2022 w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i IV-VI), prezentując dowolny utwór poetycki w formie dialogu. Prezentacja powinna zawierać elementy gry aktorskiej, tzn.: gest, ruch, mimikę, działanie na rekwizycie itp. Zaleca się ograniczenie elementów scenografii.

  Zgodnie z regulaminem konkursu każdy uczestnik może brać udział w jednej prezentacji. W jednej prezentacji może brać udział maksymalnie 5 uczniów. Każda szkoła może zgłosić 4 prezentacje w kategorii I-III i 4 prezentacje w kategorii IV-VI.

  Wypełnione zgłoszenia oraz oświadczenia (dostępne na stronie www.mdk-pabianice.pl w dziale konkursy artystyczne) należy dostarczyć do MDK lub wysłać pocztą elektroniczną na adres: mdkpabianice@gmail.com (w temacie maila, wpisując „porozmawiajmy poezją 2022”) do 31 października.

  Kolejność występów uczestników będzie ustalona przez organizatora i udostępniona w dniu konkursu.

  Konkurs odbędzie się 9 listopada o godz. 10.30 w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Pułaskiego 38). Prezentacje mogą być transmitowane na żywo na kanale Youtube MDK-u.

  Szczegóły na stronie organizatora: www.mdk-pabianice.pl

  Udostępnij