• Od wtorku 8 listopada od godziny 9:00 do środy 9 listopada autobusy linii 1, 2, 5, 7, 260, 261, 262 i 263 będą na osiedlu Bugaj kursowały objazdami. Powodem zmiany są prace, które w skrzyżowaniu ulic Nawrockiego, Mokrej i Gawrońskiej będzie prowadził Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

  Zawieszone zostaną przystanki Nawrockiego / Mokra, Nawrockiego / Gawrońska, Nawrockiego / Waltera-Jankego oraz Gawrońska / Bugaj.

  Jednocześnie uruchomione zostaną przystanki tymczasowe w kierunku centrum: Świetlickiego / Nawrockiego oraz Bugaj / Gawrońska.

  Oto szczegóły zmian obowiązujące od 8 listopada od godz. 9:00 do 9 listopada:

  Linia 1:

  Autobusy linii 1 z Dworca PKP pojadą bez zmian do ul. Sikorskiego, następnie zmienioną trasą ulicami: Nawrockiego, Grota-Roweckiego, 20 Stycznia do pętli Waltera-Jankego i dalej stałą trasą do Dworca PKP.

  Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:
  Grota-Roweckiego / szkoła, 20 Stycznia / kościół Miłosierdzia Bożego.

  Linia 2:

  Autobusy linii 2 z pętli Waltera-Jankego pojadą objazdem ulicami: 20 Stycznia i Grota-Roweckiego, dalej stałą trasą do Podmiejskiej. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku.

  Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. Podmiejska: 20 Stycznia / Podleśna, Grota-Roweckiego / 20 Stycznia,
  • kier. Waltera-Jankego: Grota-Roweckiego / szkoła, 20 Stycznia / kościół Miłosierdzia Bożego.

  Uwaga! Na czas objazdu godziny odjazdów autobusów linii 2 z krańcówki Waltera-Jankego tymczasowo będą opóźnione o 2 minuty, w celu zachowania punktualności na dalszym odcinku trasy.

  Linie 5, 7, 260, 261, 262:

  Autobusy linii 5, 7, 260, 261 i 262 z pętli Waltera-Jankego pojadą ulicami: Waltera-Jankego, Świetlickiego i Bugaj do Grota-Roweckiego, następnie stałymi trasami. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku.

  Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. centrum: Świetlickiego / Nawrockiego (tymczasowy), Bugaj / Gawrońska (tymczasowy), Bugaj / Grota-Roweckiego,
  • kier. Waltera-Jankego: Bugaj / os. Kopernika, Bugaj / Gawrońska.

  Linia 263:

  Autobusy linii 263 z pętli Waltera-Jankego pojadą objazdem ulicami: Waltera-Jankego, Świetlickiego do ul. Bugaj, następnie stałą trasą do Ksawerowa. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku.

  Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. Ksawerów: Waltera-Jankego / bl. 243, Waltera-Jankego / bl. 221, Świetlickiego / Nawrockiego (tymczasowy), Bugaj / Gawrońska (tymczasowy),
  • kier. Waltera-Jankego: Waltera-Jankego / Nawrockiego, Waltera-Jankego / bl. 228, Waltera-Jankego / bl. 250.

  Udostępnij

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA