• News will be here
 • W środę, 12 kwietnia, odbyły się powiatowe eliminacje XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Pierwsze miejsce oraz możliwość reprezentowania powiatu w etapie wojewódzkim zdobyła drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątkowisku.

  Wczoraj pabianicka policja zorganizowała powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gospodarzem tegorocznych zmagań był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątkowisku.

  Uczestnicy zmierzyli się w dwóch konkurencjach. Najpierw musieli sprawdzić swoją wiedzę podczas pisemnego testu ze znajomości prawa o ruchu drogowym. Następnie rywalizowali na rowerowym torze przeszkód.

  Pierwsze miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątkowisku. To oni będą reprezentować powiat pabianicki w kolejnym etapie turnieju, który odbędzie się 11 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim.

  Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Lutomiersku, na trzeciej – chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Pabianicach.

  foto: policja

  Udostępnij