W sobotę, 22 kwietnia, odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy „Na dwóch kółkach do Dużej Wody” w ramach Obchodów Światowego Dnia Wody.
Rajd organizowany jest w ramach projektu „Woda i lokalne środowisko ponad wszystko” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Start: Stacja Uzdatniania Wody „Zagajnikowa” (ul. 15. Pułku Piechoty „Wilków” 12 – wjazd od ulicy Wiejskiej). Zapisy na miejscu startu (wypełniamy formularz zgłoszeniowy).
Można również dla usprawnienia zapisów przyjść na miejsce startu z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, który można pobrać ze strony internetowej www.zwik.pabianice.pl
9.00 – 9.45 – zapisy na rajd
10.00 – start rajdu
12.30 – powrót z rajdu
Na mecie będzie czekał na rowerzystów ciepły regeneracyjny posiłek.
ZWiK zaprasza również do korzystania z przygotowanych przez nich i ich partnerów atrakcji zorganizowanych w ramach Obchodów Światowego Dnia Wody 2023
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2MJnonYYU
