• Zapowiada się zjawiskowy repertuar m.in. dzięki pokazom przedpremierowym filmu „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”. Zapraszamy na premierę „Boi się boi” w której przekonamy się ,czy bohater filmu poradzi sobie ze swoimi lękami? Dla najmłodszych przygotowaliśmy fantastyczną animację „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” w której uczestnicy bajki wspólnie odkrywają świat. Do wyboru oddajemy kolejną animację „Uratuj drzewo” w której fabuła przybliży naszym najmłodszych widzom leśny świat. Wspólnie postaramy się ocalić zagrożony drzewostan. Twórcy „After 2” czy „Szkoły uwodzenia” wraz z naszym zespołem polecają seans „Piękną katastrofę” gdzie obraz nocnych krwawych walk miesza się z realiami studenckiego życia, jeśli dołożymy emocje oraz młodzieńcze imprezy to mamy gotowy życiowy scenariusz na wiele studenckich intrygujących przygód. Nadszedł czas na dwa mocne tytuły kina grozy „Martwe zło: Przebudzenie” oraz „Konsekracja”.

  Pokaz przedpremierowy od 4 maja

  Strażnicy Galaktyki: Volume 3”

  Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

  Premiera

  Bo się boi” – horror , komedia

  Bo się boi. Bo życie go przytłacza. Bo świat jest niebezpieczny. Bo każdy ciągle czegoś od niego chce. Bo mamie będzie przykro, jak nie przyjedzie w odwiedziny, a on by wolał siedzieć w wannie. Niewyobrażalny splot zdarzeń zmusza go jednak do konfrontacji z własnymi lękami. Po drugiej stronie jego strachów czeka prawdziwe życie i niezwykła, widowiskowa, pełna przygód podróż.

  Wydarzenia specjalne

  Akademia Filmowa 5 maja godz. 12:00 i 9 maja godz. 18:00

  Bo się boi” – horror/komedia

  Akademia Filmowa stworzona została z myślą o kinomanach ceniących dobre kino. Tytuły wybierane są przez członków Akademii. Członkiem może zostać każdy!
  
  Wystarczy wpisać się na listę w kinie! Spotkania odbywać się będą w każdy piątek o godzinie 12:00.
  
  Gwarantujemy, że cena biletów nie przekroczy 13 zł.
  
  Warunkiem uczestnictwa jest obecność co najmniej raz w miesiącu na seansie.

  Pokaz Sensoryczny 7 maja godz. 10:30

  Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” – animacja

  Seanse przyjazne sensorycznieSeanse bez reklam, z przyciszonym dźwiękiem i przyciemnionym światłem na sali

  Pozostałe tytuły w repertuarze:

  Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” – animacja dla najmłodszych

  Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność.

  Uratuj drzewo” – animacja dla dzieci

  W lasach Pirenejów wciąż żyją ludzie pamiętający drzewa posiadające fantastyczne moce, które trudno sobie wyobrazić. Kiedy tylko wykiełkują ich nasiona pojawia się przy nich chochlik, który od teraz staje się ich nieodłącznym towarzyszem. Tak mówią legendy.

  Piękna katastrofa” – romans

  Travis Maddox (Dylan Sprouse) w nocy staje się „Wściekłym psem” i uczestniczy w nielegalnych walkach. Zaś w ciągu dnia bryluje na korytarzach kampusu uniwersyteckiego oczarowując wszystkie dziewczyny. One tylko marzą, by być tą jedyną. Tylko Abby nie chce mieć z nim nic wspólnego.

  Martwe zło: Przebudzenie” – horror

  Przekonamy się czy jedna z głównych bohaterek filmu Beath stawi czoła przebudzonym demonom z tajemniczej księgi ukrytej wewnątrz budynku zamieszkującej przez Ellie, siostrę Beth.

  Konsekracja” – horror

  Specjalistka od chorób oczu – Grace (Jena Malone) przybywa do odległego klasztoru w Szkocji, aby zbadać sprawę rzekomego samobójstwa jej młodszego brata księdza. Nie ufając raportom Kościoła, kobieta prowadzi własne śledztwo, próbując ustalić, co wydarzyło się naprawdę.

  Udostępnij