• Jak obiecali, tak zrobili. Pabianiccy koalicjanci z okazji Święta Bibliotek i Bibliotekarzy przekazali naszej bibliotece 30 książek.

  – Wszystkim Bibliotekarkom i Bibliotekarzom składamy najserdeczniejsze podziękowania za  dotychczasową pracę i podejmowane działania na rzecz edukacji i kultury w naszym mieście. Życzymy, aby wykonywana przez Was praca dawała Wam zadowolenie i poczucie satysfakcji – powiedziała w poniedziałek, 8 maja, podczas wręczania podarunku Aleksandra Stasiak.

  30 nowych książek o zróżnicowanej tematyce z pewnością pobudzi wyobraźnię, zaciekawi, zaintryguje, a niekiedy też rozbawi czytelników MBP.

  – Dzisiejsze święto rozpoczyna Tydzień Bibliotek, także liczymy, że zasilony o te publikacje księgozbiór przyciągnie i zainteresuje jeszcze większą liczbę czytelników – dodała radna, przekazując książki na ręce  dyrektor Marzeny Litman.

  Książki ufundowali: Piotr Duraj, Małgorzata Grabarz, Gabriel Grzejszczak, Krzysztof Hile, Marcin Krebs, Joanna Kupś, Dorota Pędziwiatr, Krzysztof Rąkowski, Aleksandra Stasiak i Dawid Zakrzewski.

  foto: fb

  Udostępnij