• Od 11 do 13 sierpnia w kinie Tomi zaplanowano 11. edycję Festiwalu Filmowego „Kocham Dziwne Kino”. Trwa sprzedaż biletów.

  To wyjątkowe wydarzenie przyniesie Wam niezliczone emocje, wciągające fabuły i niezapomniane przeżycia filmowe. Przygotujcie się na podróż do światów pełnych niezwykłości, fantazji i emocji, których nigdy wcześniej nie doświadczyliście – zachęcają organizatorzy.

  Wydarzenie ma na celu przybliżenie dzieł niezależnych twórców filmowych. Wychodząc naprzeciw tym, którzy nie mieli szansy zaprezentować swoich dokonań na żadnym festiwalu filmowym, bo zostali z różnych powodów odrzuceni, powołano Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino”.

  Od 12 lipca w kasach kina Tomi trwa sprzedaż biletów (10 zł). Środki zebrane z wejściówek zostaną przeznaczone na rozwój festiwalu.

  – Dzięki Waszej hojności będziemy mogli zapewnić jeszcze więcej filmów, nowych technologii i wyjątkowych atrakcji dla Waszej rozrywki. To wspólna inwestycja w naszą pasję i rozwój filmowego świata w Pabianicach – mówi Dawid Gryza, organizator i dyrektor artystyczny festiwalu.

  Patronat honorowy: Prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz

  Współorganizator: Kino Teatr Tomi

  Partnerzy wydarzenia: Miasto Pabianice, Klub Realizatorów Filmowych KRF, Polska Animacja – Festiwal Animacji, Uniblo, Hotel Włókniarz

  Patronat medialny: Nowe Życie Pabianic

  Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1493303654766856/

  Udostępnij