• Policjanci z pabianickiej patrolówki, dzięki czujności pracownika ochrony, zatrzymali 27-latkę podejrzaną o kradzież artykułów chemicznych i przemysłowych. Kobieta czterokrotnie wychodziła z tego samego sklepu, nie płacąc za zakupy. Jak się okazało, była również poszukiwana za kradzieże przez łaską policję.

  We wtorek, 22 sierpnia, mundurowi otrzymali zgłoszenie o kradzieży w sklepie na ul. Zamkowej. Do zdarzenia doszło około godz. 18.00. Pracownik ochrony ujął klientkę, która nie zapłaciła za artykuły chemiczne o wartości niemal 250 złotych. Mieszkance Łasku już wcześniej zdarzało się opuszczać pabianicki market bez uregulowania rachunku.

  21 sierpnia zabrała ze sklepowych półek artykuły warte niemal 626 złotych, dwa dni wcześniej ukradła towar o łącznej wartości 650 złotych, natomiast 14 sierpnia wyniosła z tego samego budynku produkty wycenione na kwotę niemal 650 złotych – relacjonuje sierż. sztab. Agnieszka Jachimek z pabianickiej komendy. – Interweniujący funkcjonariusze sprawdzili 27-latkę w policyjnych systemach. Okazało się, że jest osobą poszukiwaną przez Komendę Powiatową Policji w Łasku w związku z kradzieżami.

  Mundurowi zatrzymali nieuczciwą klientkę. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  foto: policja

  
  			

  Udostępnij