• Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 27 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

  W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Trzy pierwsze propozycje to pokazy przedpremierowe! Zaczynamy wyczekiwanym “RAZ, DWA, TRZY… WCHODZISZ DO GRY”, dalej „NA POKUSZENIE ZŁA” i film z selekcji 2023 Berlin International Film Festival „SPRAWCA”. Na koniec premierowo – “MATKA PRZEŁOŻONA”.

  Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek pierwsza premiera tego wieczoru “FLETNIK”! Po krótkiej przerwie przedpremierowo “ELEVATOR GAME” i „VIOLETTA”. Kończymy premierowym „WIECZNE ZŁO”.

  Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

  KONKURS:

  Udostępnij i napisz czemu akurat Ty powinnaś/powinieneś wygrać darmowe wejściówki na Maraton Halloween?

  Nagroda: Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na Maraton Halloween. Do odbioru w kinie, po okazaniu informacji dotyczącej wygranej. 

  Udostępnij