• W minioną sobotę (28 października) odbyła się impreza finałowa 11. edycji akcji charytatywnej Rap Lokal, wspierającej Łukasza Millera, sparaliżowanego w wyniku wypadku na basenie byłego zawodnika „Pabiksu”.

  Jedenasta edycja akcji charytatywnej Rap Lokal rozpoczęła się 2 września, w trakcie Święta Ulicy Zamkowej, kiedy to artyści wystąpili na scenie ze swoimi utworami. W prowadzonej wtedy zbiórce udało się zebrać 3043,70 zł.

  Nie mogło jednak zabraknąć także tradycyjnej, finałowej imprezy w pubie Mariańska. Ta odbyła się w sobotę, 28 października. W jej trakcie wystąpili lokalni raperzy, którzy zaprezentowali swój repertuar zgromadzonej w lokalu publiczności. Przeprowadzono również licytacje, m.in. namalowanego na płótnie przez Adama Wirskiego Kruka” portretu Liroya z autografem, który poszedł” za 1600 zł.

  Łącznie na sobotniej imprezie udało się zebrać  8037 zł, co po dodaniu sumy z września daje kwotę 11.080,70 zł.

  Dziękujemy Wam za pojawienie się na imprezie i za wspieranie Rap Lokalu. Dzięki Wam hip-hop ma się dobrze. Do zobaczenia na kolejnych imprezach – mówią organizatorzy.

  Celem Rap Lokalu jest – niezmiennie od lat – pomoc dla pabianiczanina Łukasza Millera, byłego piłkarza ręcznego klubu Pabiks”, który w 2015 roku uległ wypadkowi i trafił na wózek inwalidzki z paraliżem czterokończynowym.

  foto: Rap Lokal Fundacja

  Udostępnij